$96
Genuine & Authentic Oakley
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Oakley
Oakley is a leading eyewear brand known for its innovative sports sunglasses and performance gear. With a focus on advanced lens technology and durability, Oakley products are designed for athletes and outdoor enthusiasts. Whether you`re biking, skiing, or just enjoying the sun, Oakley provides stylish and high-performance options that enhance your experience while protecting your eyes.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Oakley |
| SKU: | 11350339 |
| MPN: | 921056ODM |
| GTIN: | 888896921124 |
| Model: | Enduro 2.0 |
| Color: | Black |
| Bag Width: | 12.5 in |
| Size: | One Size |
| Bag Height: | 19 in |
| Closure: | Zip |
| Occasion: | Casual Travel |
| Lining Material: | Fabric |
| Material: | Polyester |
| Bag Depth: | 5.5 in |
| Department: | Men |
| Style: | Backpack |
| Theme: | Hiking Outdoor School Sports College |
| Features: | Adjustable Strap Bottle Pocket Inner Dividers Laptop Sleeve/Protection Padded Pockets Zip-Around |
| Handle/Strap Material: | Polyester |
YOU MIGHT ALSO LIKE