$1448
Genuine & Authentic Balenciaga
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Balenciaga
Balenciaga is a prestigious luxury fashion brand known for its bold, avant-garde designs and high-quality craftsmanship. With a focus on innovative silhouettes and streetwear aesthetics, Balenciaga has redefined contemporary style in the fashion industry. Offering a range of clothing, accessories, and footwear, Balenciaga continues to inspire and influence fashion enthusiasts with its unique approach to elegance and individuality.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Balenciaga |
| SKU: | 11357464 |
| Model: | Balenciaga Tool 2.0 Small Croc-Embossed Bag |
| Exterior Color: | Camel |
| Bag Width: | 8" |
| Size: | Small |
| Pattern: | Croc-Embossed |
| Bag Height: | 10" |
| Closure: | Foldable Top Closure |
| Bag Depth: | 4.5" |
| Exterior Material: | Croc- Embossed Leather |
| Department: | Women |
| Style: | Tote |
| Features: | Adjustable Strap Top handle Attachment Zip Pouch |
| Product Line: | Balenciaga Tool 2.0 |