$194
Genuine & Authentic Burberry
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Burberry
Burberry is a prestigious British luxury brand known for its iconic trench coats and distinctive tartan pattern. With a rich heritage in fashion, Burberry offers a wide range of clothing, accessories, and fragrances that embody sophistication and timeless style. Whether you`re seeking classic outerwear or contemporary designs, Burberry delivers quality and elegance that elevate any wardrobe.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Burberry |
| SKU: | 11362863 |
| GTIN: | 3616302020676 |
| Size in ml: | 50 ml |
| Fragrance Type and Size: | 1.7 oz Eau De Parfum Refillable Spray |
| Size Type: | Regular Size |
| Size in oz: | 1.7 oz |
| Fragrance Name: | Goddess |
| International Delivery: | See description |
| Gender: | Women |
| Personalize: | No |
| Type: | Eau de Parfum |
| Easy Returns: | YES |
| Volume: | 1.7 oz |
| Shipping time: | Usually within 1 business day or less |
| Free Shipping USA (48 States Only): | YES |
| Formulation: | Spray |
| Packaging: | The same as in your Department Store |
| Features: | Long Lasting Casual Use Special Occasions Date Long Lasting All Natural Ingredients Vegan |
| Manufacturer: | Burberry |