$96
Genuine & Authentic Juicy Couture
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Juicy Couture
Juicy Couture is a playful luxury fashion brand known for its iconic velour tracksuits and vibrant designs that embody a fun and glamorous California lifestyle. Offering a wide range of apparel, accessories, and fragrances, Juicy Couture combines casual elegance with a bold, youthful spirit, making it a favorite choice for those who seek stylish and comfortable pieces with a touch of luxury.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Juicy Couture |
| SKU: | 11609610 |
| GTIN: | 885919754608 |
| Model: | JUICY Not |
| Handle/Strap Color: | Pink |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Blush |
| Lining Color: | Beige |
| Bag Width: | 11 in |
| Size: | Medium |
| Shape: | Rectangle |
| Closure: | Zip |
| Occasion: | Casual Party/Cocktail |
| Bag Depth: | 3 in |
| Accents: | Rhinestone Zipper |
| Personalize: | No |
| Accessories: | Bag Charm |
| Department: | Women |
| Style: | Shoulder Bag |
| Features: | Inner Pockets Limited Edition Lined Outer Pockets Zip-Around |
| Finish: | Matte |
| Pattern: | Logo |
| Character: | Dusty |
| Bag Height: | 6 in |
| Handle Style: | Shoulder Strap |
| Lining Material: | Fabric |
| Exterior Material: | Leather |
| Theme: | Designer Love |
| Country of Origin: | Cambodia |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Product Line: | Juicy Couture |
YOU MIGHT ALSO LIKE
Juicy Couture All That Glitters Satchel Liquorice - Handle/Strap: Black, Hardware: Gold, Exterior: Black
Juicy Couture Gap E - Exterior: Yellow
Juicy Couture Fashionista Shoulder Bag Powder Blush - Pink Shoulder Juicy Bag - Handle/Strap: Pink, Hardware: Gold, Exterior: Powder
Juicy Couture I Heart Juicy Backpack Chino/chestnut - Handle/Strap: Brown, Hardware: Gold, Exterior: Chestnut