$176
Genuine & Authentic Oakley
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Oakley
Oakley is a leading eyewear brand known for its innovative sports sunglasses and performance gear. With a focus on advanced lens technology and durability, Oakley products are designed for athletes and outdoor enthusiasts. Whether you`re biking, skiing, or just enjoying the sun, Oakley provides stylish and high-performance options that enhance your experience while protecting your eyes.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Oakley |
| SKU: | 11639694 |
| MPN: | OX3184-0752 |
| GTIN: | 888392395054 |
| Model: | OAKLEY TINCUP OX3184-0752 |
| Frame Color: | Powder Stain Chrome |
| Bridge Width: | 17mm |
| Lens Socket Width: | 52mm |
| Temple Length: | 135mm |
| Vertical: | 31mm |
| Department: | Men |
| Type: | Eyeglasses |
| Theme: | Designer |
| Age Group: | Adult |
| Frame Material: | Acetate |
| Style: | Full Rim |
| Features: | Full Rim |
YOU MIGHT ALSO LIKE
Oakley OX3184 Tincup 318401 Powder Coal Men`s Eyeglasses 54MM - Frame: POWDER COAL
Oakley Eyeglasses OX3184-0352 Tincup Powder Toast Rectangular Metal 52 17 135 - Frame: Powder Toast
Oakley Rx-able Eyeglasses Tincup OX3184-1252 52-17 Satin Light Gold Frames - Frame: Matte Gold / Satin Light Gold, Lens: Clear
Oakley Eyeglasses Tincup Men`s Metal Frame Powder Coal 54mm OX3184-01 - Frame: Black