$96
Genuine & Authentic Clinique
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Clinique
Clinique is a renowned skincare and cosmetics brand famous for its dermatologist-developed products. Known for its commitment to allergy-tested and fragrance-free formulas, Clinique offers a wide range of skincare solutions and makeup that cater to various skin types. With Clinique, you can achieve healthy, radiant skin while enjoying high-quality beauty products that enhance your natural beauty.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Clinique |
| SKU: | 11645040 |
| Model: | Pop Splash |
| Color: | Green |
| Lip Color: | 03 Sorbet Pop |
| Item Length: | 8 in |
| Cosmetic Size: | Full Size .14 oz |
| Item Width: | 3 in |
| Non-Domestic Product: | No |
| Bundle Description: | Bag + Mrror + Lip Gloss |
| Custom Bundle: | Yes |
| Material: | Canvas |
| Type: | Makeup Bag |
| Item Height: | 5 in |
| Features: | cosmetic bag Lip Gloss Mirror Zipper |