$112
Genuine & Authentic Randolph
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Randolph
Randolph Engineering, manufactures and sells Made in the USA sunglasses, shooting eyewear, and prescription frames. Randolph Engineering is also the prime contractor for aviator sunglasses to the United States military.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Randolph |
| SKU: | 11647306 |
| MPN: | RXP6W99-G |
| GTIN: | 044409059146 |
| Model: | RXP6W99-G |
| Color: | Brown |
| Frame Color: | Brown |
| Temple Length: | 140 mm |
| Lens Socket Width: | 49 mm |
| Bridge Width: | 18 mm |
| Country of Origin: | Italy |
| Department: | Unisex |
| Style: | Full Rim |
| Type: | Full Frame |
| Frame Material: | Acrylic Plastic |