SALE: $181 $185
Genuine & Authentic Molton Brown
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Molton Brown
Molton Brown is a British luxury fragrance brand, founded in London in 1971, known for its vibrant scents, bath, body, and home products, made with high-quality ingredients and a commitment to being cruelty-free, vegetarian, and environmentally conscious.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Molton Brown |
| SKU: | 11754576 |
| GTIN: | 008080164179 |
| Size: | 3.3 oz |
| Metric Size: | 100 ml |
| Input Battery Size: | Missing Value |
| Fragrance: | Delicious Rhubarb & Rose |
| Fragrance Name: | Delicious Rhubarb & Rose |
| Fragrance Type: | Eau De Toilette Spray |
| Volume: | 3.3 oz |
| Type: | Eau De Toilette Spray |
| Gender: | Women |
| Shade: | Eau De Toilette Spray |
| Product: | Missing Value |
| Items: | Missing Value |
| Item Type: | Eau De Toilette Spray |
| Part Type: | Eau De Toilette Spray |
| Bait Type: | Missing Value |
| Line Type: | Missing Value |
| Department: | Missing Value |
| Packaging: | Original Retail Packing (see images) |