$112
Genuine & Authentic Versace
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Versace
Versace is a luxurious Italian fashion brand renowned for its bold colors, intricate designs, and iconic motifs. Known for glamorous clothing, accessories, and fragrances, Versace embodies a fearless and extravagant lifestyle. With Versace, you can make a powerful fashion statement that reflects opulence and modern elegance, appealing to those who seek to stand out with confidence and style.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Versace |
| SKU: | 11756318 |
| GTIN: | 8011003804597 |
| Size Type: | Regular Size |
| Size: | 6.7 oz |
| Size in oz: | 6.7 oz |
| Size in ml: | 200 ml |
| Fragrance Type and Size: | 6.7 oz Shower Gel |
| Fragrance Name: | Versace Yellow Diamond by Versace |
| Type: | Shower Gel 6.7 oz |
| Volume: | 6.7 oz |
| Features: | Casual Use Long Lasting Special Ocassions |
| Formulation: | Gel |
| Fragrance Type: | Shower Gel 6.7 oz |
| Gender: | Women |
| Packaging: | The same as in your Department Store |
| Shipping time: | Usually within 1 business day or less |
| Easy Returns: | YES |
| Free Shipping USA (48 States Only): | YES |
| International Delivery: | See description |
| Manufacturer: | Versace |