$236
Genuine & Authentic Bvlgari
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Bvlgari
Bvlgari is a prestigious Italian luxury brand renowned for its exquisite jewelry, watches, and accessories. Known for its bold designs and vibrant gemstones, Bvlgari combines traditional craftsmanship with contemporary elegance. With Bvlgari, you can indulge in opulence and sophistication, making it the perfect choice for those seeking timeless luxury and distinctive style in their accessories.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Bvlgari |
| SKU: | 11878503 |
| GTIN: | 783320402852 |
| Size Type: | Regular Size |
| Size in oz: | 2.2 oz |
| Size in ml: | 65 ml |
| Fragrance Type and Size: | 2.2 oz Eau De Toilette Spray |
| Features: | Long Lasting Casual Use Special Occasions Date |
| Type: | Eau de Toilette |
| Volume: | 2.2 fl oz 2.2 Oz. |
| Gender: | Women |
| Packaging: | The same as in your Department Store |
| MSRP: | 79 |
| ASIN: | B000ETKYLM |
| Shipping time: | Usually within 1 business day or less |
| Easy Returns: | YES |
| Free Shipping USA (48 States Only): | YES |
| International Delivery: | See description |
| Fragrance Name: | Omnia Crystalline |
| Formulation: | Spray |
| Manufacturer: | Bvlgari |