$128
Genuine & Authentic Guess
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Guess
Guess is a renowned fashion brand known for its trendy apparel, accessories, and iconic denim. With a focus on youthful, bold designs, Guess offers a wide range of styles that reflect contemporary trends. Whether you`re dressing up for a night out or seeking casual wear, Guess provides fashionable options that help you express your individuality and stand out in any crowd.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Guess |
| SKU: | 11879668 |
| MPN: | PA645519 |
| GTIN: | 885935992619 |
| Model: | Bay View |
| Exterior Color: | Taupe |
| Bag Width: | 13" |
| Size: | Large |
| Pattern: | Crocodile |
| Bag Height: | 9.5" |
| Closure: | Magnetic Snap |
| Occasion: | Business Casual Travel Workwear |
| Bag Depth: | 5" |
| Exterior Material: | Patent Leather |
| Accents: | Embossed Croc Logo |
| Style Subtype: | Crossbody |
| Department: | Women |
| Style: | Satchel |
| Theme: | Animals Classic Designer Holiday Snake Crocodile Fashion |
| Strap Drop: | 4" handles; strap adjusts to 22" |
| Features: | Adjustable Strap Inner Pockets Lined Detachable Strap Top Handle Expansion Clips |
| Finish: | Patent |
| Product Line: | Guess Bay View |