SALE: $490 (-12%) $560
Genuine & Authentic MCM
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT MCM
With its global creative hub based in Berlin, MCM is a globally diverse, multicultural brand, steeped in rich heritage.
Celebrated by cultural icons, established and rising creative forces, athletes, and musicians, MCM continues to inspire and lead through its cutting-edge innovations and expert craftsmanship.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | MCM |
| SKU: | 11888488 |
| MPN: | MYZCSSX01I6001 |
| GTIN: | 8809735047494 |
| Color: | Beige |
| Handle/Strap Color: | Gold;Beige |
| Hardware Color: | Gold |
| Lining Color: | Beige |
| Exterior Color: | Beige |
| Bag Width: | 3.9 in |
| Size: | One Size |
| Country of Origin: | Korea Republic of |
| Fabric Type: | Leather |
| Personalize: | No |
| Material: | Leather |
| Pattern: | Visetos Monogram |
| Bag Height: | 6.7 in |
| Closure: | Zip |
| Handle Drop: | 7.3 in |
| Bag Depth: | 1 in |
| Exterior Material: | Leather |
| Department: | Women |
| Style: | Crossbody |
| Strap Drop: | 21.5 in |
| Handle/Strap Material: | Leather;Metal |
YOU MIGHT ALSO LIKE