$92
Genuine & Authentic Alyssa Ashley
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Alyssa Ashley
The perfume house Alyssa Ashley offers women beautiful fragrances which express feminine elegance. The brand Alyssa Ashley delivers luxurious body lotions and perfumes that help people enhance their beauty while building confidence. You can experience delightful scents from Alyssa Ashley that create a lasting impression during your daily activities.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Alyssa Ashley |
| SKU: | 11929005 |
| GTIN: | 3495080707036 |
| Size: | 6.8 oz |
| Metric Size: | 200 ml |
| Input Battery Size: | Missing Value |
| Fragrance: | Alyssa Ashley Musk |
| Fragrance Name: | Alyssa Ashley Musk |
| Fragrance Type: | Eau De Toilette Spray |
| Volume: | 6.8 oz |
| Type: | Eau De Toilette Spray |
| Gender: | Women |
| Shade: | Eau De Toilette Spray |
| Product: | Missing Value |
| Items: | Missing Value |
| Item Type: | Eau De Toilette Spray |
| Part Type: | Eau De Toilette Spray |
| Bait Type: | Missing Value |
| Line Type: | Missing Value |
| Department: | Missing Value |
| Packaging: | Original Retail Packing (see images) |