$134
Genuine & Authentic Coach
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Coach
Coach is a leading design house of modern luxury accessories and lifestyle collections, with a long-standing reputation built on quality craftsmanship. Defined by a free-spirited, all-American attitude, the brand approaches design with a modern vision, reimagining luxury for today with an authenticity and innovation that is uniquely Coach. All over the world, the Coach name is synonymous with effortless New York style.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Coach |
| SKU: | 11930295 |
| GTIN: | 3386460142175 |
| Exterior Color: | Black |
| Metric Size: | 90 ml |
| Bag Width: | 14 in |
| Size: | Medium |
| Fragrance: | Coach Love |
| Fragrance Name: | Coach Love |
| Fragrance Type: | Eau De Parfum Spray (New Launch 2023) |
| Volume: | Missing Value |
| Gender: | Women |
| Shade: | Eau De Parfum Spray (New Launch 2023) |
| Product: | Missing Value |
| Items: | Missing Value |
| Item Type: | Eau De Parfum Spray (New Launch 2023) |
| Part Type: | Eau De Parfum Spray (New Launch 2023) |
| Bait Type: | Missing Value |
| Line Type: | Missing Value |
| Type: | Eau De Parfum Spray (New Launch 2023) |
| Packaging: | Original Retail Packing (see image) |
| Bag Height: | 5 in |
| Closure: | Zip |
| Handle Style: | Crossbody Strap |
| Lining Material: | Canvas Leather |
| Fabric Type: | Canvas |
| Exterior Material: | Leather |
| Accents: | Strap Accent Zipper |
| Department: | Women |
| Hardware Material: | Gold-Plated |
| Style: | Crossbody |
| Theme: | Designer Stars Rose |
| Features: | Cross-Body Strap Outer Pockets Detachable Strap Adjustable Strap Chain Strap Pockets Certificate of Authenticity |
| Product Line: | Coach Outlet |