$234
Genuine & Authentic ic! berlin
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT ic! berlin
ICE BERLIN is a unique eyewear brand celebrated for its innovative, contemporary designs and exceptional craftsmanship. Known for using high-quality materials, ICE BERLIN offers a range of stylish sunglasses and optical frames that appeal to fashion enthusiasts. With ICE BERLIN, you can enjoy bold, distinctive eyewear that combines functionality with cutting-edge style, making it a perfect choice for individuals seeking to express their personality.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | ic! berlin |
| SKU: | 11941887 |
| MPN: | Hedy-M1589073073460007ws |
| GTIN: | 190064108214 |
| Model: | Hedy-M1589073073460007ws |
| Frame Color: | Shiny Bronze |
| Bridge Width: | 13mm |
| Lens Socket Width: | 50mm |
| Temple Length: | 145mm |
| Frame Width: | 50mm |
| Department: | Unisex |
| Type: | Eyeglasses |
| Features: | Eyeglasses |
| Frame Material: | metal |
| Style: | Eyeglasses |
| Theme: | Designer |
| Country of Origin: | Italy |
| Personalized: | No |
| Unit Type: | oz |