$471
Genuine & Authentic Tory Burch
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Tory Burch
Tory Burch is an American fashion designer, businesswoman and philanthropist. She is the Executive Chairman and Chief Creative Officer of her own brand.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Tory Burch |
| SKU: | 11946676 |
| Model: | Tory Robinson |
| Handle/Strap Color: | Brown |
| Exterior Color: | Brown |
| Lining Color: | Beige |
| Bag Width: | 8 in |
| Size: | Mini |
| Shape: | Rectangle |
| Closure: | Magnetic |
| Bag Depth: | 3 in |
| Accents: | Strap Accent |
| Personalize: | No |
| Accessories: | Detachable Strap |
| Department: | Women |
| Unit Type: | Unit |
| Style: | Tote |
| Finish: | Pebbled |
| Pattern: | Solid |
| Bag Height: | 5 in |
| Handle Style: | Crossbody Strap |
| Exterior Material: | Leather |
| Theme: | Designer |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Product Line: | Tory Burch Robinson |
YOU MIGHT ALSO LIKE
Tory Burch Britten Patent 149637 Devon Sand Satchel Leather Womens Handbag - Handle/Strap: DEVON SAND, Exterior: DEVON SAND, Lining: Beige
Tory Burch Women`s Wallet Taylor Kir Royale Zip Around Continental 52721-603 - Exterior: Kir Royale
Tory Burch Womens Beige Zebra Printed Nylon Zip Up Tote Bag Purse TB-102 - Handle/Strap: Black, Hardware: Silver, Exterior: Beige
Tory Burch Womens Black Silvertone Ella Small Nylon Tote Handbag Purse TB-155 - Handle/Strap: Black, Hardware: Gold, Exterior: Black
Tory Burch Coral Crush Robinson Embossed Leather Crescent Bag 158509-650 - Pink, Exterior: Coral Crush