$152
Genuine & Authentic MCM
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT MCM
With its global creative hub based in Berlin, MCM is a globally diverse, multicultural brand, steeped in rich heritage.
Celebrated by cultural icons, established and rising creative forces, athletes, and musicians, MCM continues to inspire and lead through its cutting-edge innovations and expert craftsmanship.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | MCM |
| SKU: | 11964147 |
| MPN: | MCM 2657 214 |
| GTIN: | 886895340328 |
| Model: | MCM2657 |
| Color: | 214 |
| Frame Color: | Havana |
| Bridge Width: | 19 mm |
| Lens Socket Width: | 54 mm |
| Temple Length: | 140 mm |
| Age Group: | Adult |
| Frame Material: | Plastic |
| Style: | Full Rim |
| Gender: | Women |