$175
Genuine & Authentic Dolce & Gabbana
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana stands as an elite fashion brand which distinguishes itself through its powerful designs and sophisticated Italian manufacturing techniques. Dolce & Gabbana distinguishes itself through its dynamic patterns and elaborate design elements to deliver clothing items and accessories and perfumes that express Italian fashion and elegance. The high-fashion items from Dolce & Gabbana allow you to make a statement in any situation because they exude glamour and individuality.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Dolce & Gabbana |
| SKU: | 11966781 |
| GTIN: | 8054754407242 |
| metric size: | 50 ml |
| Type: | Eau De Parfum Spray 1.7 oz |
| Fragrance Name: | Light Blue Capri in Love |
| Volume: | 1.7 oz |
| Formulation: | Spray |
| Features: | Long Lasting |
| Gender: | Women |