$108
Genuine & Authentic Victoria's Secret
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Victoria's Secret
Victoria`s Secret is a well-known lingerie and beauty brand celebrated for its glamorous designs and iconic fashion shows. Renowned for offering a wide range of stylish lingerie, sleepwear, and fragrances, Victoria`s Secret embodies femininity and allure. With Victoria`s Secret, you can find luxurious pieces that enhance confidence and celebrate beauty, making it a favorite choice for women everywhere.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Victoria's Secret |
| SKU: | 12021049 |
| Color: | Multi-Color |
| Item Length: | 8 1/2" |
| Item Width: | 4 in |
| Personalize: | No |
| Type: | Travel Bag |
| Item Height: | 11 in |
| Features: | Folding Handle Hanging Pockets Straps Zipper |
| Material: | 100% Polyamide |
| Item Weight: | 12.6 oz. |