$200
Genuine & Authentic Coach
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Coach
Coach is a leading design house of modern luxury accessories and lifestyle collections, with a long-standing reputation built on quality craftsmanship. Defined by a free-spirited, all-American attitude, the brand approaches design with a modern vision, reimagining luxury for today with an authenticity and innovation that is uniquely Coach. All over the world, the Coach name is synonymous with effortless New York style.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Coach |
| SKU: | 12022586 |
| MPN: | CEC01 |
| GTIN: | 198685178937 |
| Color: | Brown |
| Size: | One Size |
| Item Length: | 4.5" Length |
| Item Width: | 3.75" Height |
| Pattern: | Signature |
| Character: | Coach-3-In-1 Wallet In Loved Signature Canvas |
| Material: | Signature Coated Canvas and Leather |
| Fabric Type: | Canvas |
| Accents: | Credit Card |
| Personalize: | No |
| Department: | Unisex |
| Type: | Wallet |
| Unit Type: | Unit |
| Theme: | Logo |
| Style: | 3 in 1 Signature Wallet for Men or Women |
| Features: | Credit Card |
| Unit Quantity: | 1 |