$109
Genuine & Authentic Juicy Couture
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Juicy Couture
Juicy Couture is a playful luxury fashion brand known for its iconic velour tracksuits and vibrant designs that embody a fun and glamorous California lifestyle. Offering a wide range of apparel, accessories, and fragrances, Juicy Couture combines casual elegance with a bold, youthful spirit, making it a favorite choice for those who seek stylish and comfortable pieces with a touch of luxury.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Juicy Couture |
| SKU: | 12042086 |
| Model: | Juicy Couture Wingin It |
| Handle/Strap Color: | Pink |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Pink |
| Lining Color: | Pink |
| Bag Width: | 11 in |
| Size: | Medium |
| Shape: | Rectangle |
| Closure: | Zip |
| Occasion: | Casual Formal Party/Cocktail Travel Workwear |
| Bag Depth: | 4 in |
| Accents: | Rhinestone Strap Accent Zipper |
| Personalize: | No |
| Accessories: | Bag Charm Coin Purse |
| Department: | Women |
| Style: | Satchel/Top Handle Bag |
| Features: | Adjustable Strap Credit Card Cross-Body Strap Folding Inner Dividers Inner Pockets Limited Edition Pockets Zip-Around |
| Pattern: | Logo |
| Character: | Heart Butterfly Juicy Couture Wing it Bling Rhinestones |
| Bag Height: | 8 in |
| Handle Style: | Double Handles |
| Lining Material: | Fabric |
| Exterior Material: | Terry Cloth |
| Hardware Material: | Gold-Plated |
| Theme: | Butterfly Classic Designer Love Nature Retro y2k Juicy couture Glam |
| Strap Drop: | 22 in |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Product Line: | JUICY COUTURE WINGIN IT |