$111
Genuine & Authentic Juicy Couture
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Juicy Couture
Juicy Couture is a playful luxury fashion brand known for its iconic velour tracksuits and vibrant designs that embody a fun and glamorous California lifestyle. Offering a wide range of apparel, accessories, and fragrances, Juicy Couture combines casual elegance with a bold, youthful spirit, making it a favorite choice for those who seek stylish and comfortable pieces with a touch of luxury.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Juicy Couture |
| SKU: | 12047531 |
| GTIN: | 885919801630 |
| Model: | Juicy Juicy |
| Handle/Strap Color: | Pink |
| Hardware Color: | Silver |
| Exterior Color: | Lilac |
| Lining Color: | Pink |
| Bag Width: | 11 in |
| Size: | Small |
| Closure: | Zip |
| Occasion: | Casual Travel Shoulder Bag |
| Bag Depth: | 2.5 in |
| Exterior Colour: | Pink |
| Accents: | Embroidered |
| Personalize: | No |
| Accessories: | Bag Charm |
| Department: | Women |
| Style: | Shoulder Bag |
| Features: | Inner Pockets Lined Outer Pockets |
| Finish: | Quilted |
| Character: | Fairy |
| Bag Height: | 5.5 in |
| Handle Style: | Shoulder Strap |
| Lining Material: | Fabric |
| Exterior Material: | material Velvet |
| Theme: | Designer |
| Handle/Strap Material: | Leather |