$235
Genuine & Authentic Michael Kors
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Michael Kors
Michael Kors is a renowned luxury fashion brand known for its stylish handbags, accessories, and ready-to-wear apparel. Celebrated for its chic designs and modern aesthetics, Michael Kors offers a range of products that blend sophistication with practicality. With Michael Kors, you can elevate your wardrobe with high-quality items that embody a luxurious lifestyle, making it a favorite among fashion enthusiasts.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Michael Kors |
| SKU: | 12111118 |
| GTIN: | 884485701559 |
| Exterior Color: | NAVY BLUE |
| Bag Length: | 10" |
| Size: | Large |
| Style: | Large Wristlet WALLET Clutch |
| Exterior Material: | Leather |
| Bag Height: | 5" |
| Bag Depth: | .5" |
| Strap Drop: | 5.5" |
| Department: | Women |
YOU MIGHT ALSO LIKE
Michael Kors - Hamilton Legacy Large Woven Belted Satchel with Wristlet Rare - Handle/Strap: Brown, Hardware: Gold, Exterior: Black
Michael Kors Jet Set Double Zip Leather Wristlet Clutch In Luggage Leather Nina - Exterior: Brown, Lining: Brown, Hardware: Gold
Michael Kors Mini Grommets Navy Blue Leather+suede Zip Wristlet Clutch Handbag - Exterior: NAVY BLUE,GOLD
Michael Kors York City Jet Set XL Zip Clutch Wristlet - Exterior: Taxi Yellow Multi
Michael Kors Signature Jet Set Double Zip W Cerise Wristlet Style Wallet - Exterior: Cerise, Lining: Beige, Handle/Strap: Pink