$166
Genuine & Authentic Michael Kors
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Michael Kors
Michael Kors is a renowned luxury fashion brand known for its stylish handbags, accessories, and ready-to-wear apparel. Celebrated for its chic designs and modern aesthetics, Michael Kors offers a range of products that blend sophistication with practicality. With Michael Kors, you can elevate your wardrobe with high-quality items that embody a luxurious lifestyle, making it a favorite among fashion enthusiasts.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Michael Kors |
| SKU: | 12112414 |
| GTIN: | 193599727080 |
| Model: | Jet Set |
| Exterior Color: | Powder Blush |
| Bag Width: | 1 1/4 in |
| Size: | Small |
| Pattern: | Solid |
| Bag Height: | 4 1/2 in |
| Occasion: | Travel |
| Bag Depth: | 6 3/4 in |
| Exterior Material: | Leather |
| Department: | Women |
| Style: | Crossbody |
| Features: | Adjustable Strap |
| Product Line: | Michael Kors Jet Set |
YOU MIGHT ALSO LIKE
Michael Kors Jet Set Charm Zip Travel Zip Closure Pouch Leather Fair Aqua - Exterior: fair aqua
Kors Jet Set Item East/west Top Zip Tote Black/optic White - Exterior: Black
Woman`s Michael Michael Kors Jet Set Travel Large North South Top Zip Crossbody - Brown/Acorn, Exterior: Multicolor
Woman`s Bags Michael Michael Kors Jet Set Medium Convertible Pouchette Crossbody - Optic White, Exterior: Multicolor
Michael Kors Women`s Jet Set Charm Collection Small Slim Card Case Lime - Exterior: Green
Michael Kors X6303 Womens South Pacific Jet Set Medium Leather Tote - Handle/Strap: Blue, Exterior: Blue