$190
Genuine & Authentic Michael Kors
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Michael Kors
Michael Kors is a renowned luxury fashion brand known for its stylish handbags, accessories, and ready-to-wear apparel. Celebrated for its chic designs and modern aesthetics, Michael Kors offers a range of products that blend sophistication with practicality. With Michael Kors, you can elevate your wardrobe with high-quality items that embody a luxurious lifestyle, making it a favorite among fashion enthusiasts.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Michael Kors |
| SKU: | 12118341 |
| GTIN: | 196163430140 |
| Model: | Michael Kors Jet Set |
| Exterior Color: | Buff |
| Bag Width: | 11 1/2"” (bottom) - 14 3/4" (top) |
| Size: | Medium |
| Pattern: | Solid |
| Closure: | Zip |
| Character: | Pebbles |
| Bag Height: | 9 1/4" |
| Handle Drop: | 10" |
| Bag Depth: | 5 1/4" |
| Exterior Material: | Leather |
| Texture: | Pebbled |
| Department: | Women |
| Type: | Tote |
| Style: | Tote |
| Finish: | Pebbled |
| Product Line: | Michael Kors Jet Set |
YOU MIGHT ALSO LIKE
Michael Kors Jet Set Item Large East West Crossbody Chain Handbag Clutch Brown - Brown/Acorn, Exterior: Brown
Michael Kors Jet Set Travel Multifunction Phone Crossbody Bag Primrose - Exterior: Primrose
Michael Kors Fanny Pack Jet Set Medium 32-34 Navy Blue Edges Leather - Exterior: Vanilla/Blue, Lining: Beige, Handle/Strap: Blue
Michael Kors Jet Set Travel Large Trifold Signature Pvc Wallet Brown Clutch - Handle/Strap: Brown, Hardware: light gold, Gold, Exterior: Brown
Michael Kors Jet Set Charm Large Top Zip Wristlet Geranium - Handle/Strap: geranium, Hardware: Silver, Exterior: Geranium
Michael Kors Jet Set Item Large East West Powder Blush Crossbody Bag - Exterior: Powder Blush
Michael Kors Jet Set Item Large East West Luggage Crossbody Bag - Luggage, Exterior: Brown
Michael Kors Women`s Travel Kit Jet Set Metallic Logo Cherry 35F5GTFN2O Che - Exterior: Cherry