$302
Genuine & Authentic Michael Kors
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Michael Kors
Michael Kors is a renowned luxury fashion brand known for its stylish handbags, accessories, and ready-to-wear apparel. Celebrated for its chic designs and modern aesthetics, Michael Kors offers a range of products that blend sophistication with practicality. With Michael Kors, you can elevate your wardrobe with high-quality items that embody a luxurious lifestyle, making it a favorite among fashion enthusiasts.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Michael Kors |
| SKU: | 12118927 |
| GTIN: | 194900003275 |
| Model: | Michael Kors Carmen |
| Exterior Color: | Citrus |
| Size: | Medium |
| Bag Width: | 11 in |
| Department: | Women |
| Style: | Satchel |
| Bag Height: | 7.5 in |
| Product Line: | Michael Kors Carmen |
| Exterior Material: | Saffiano Leather |
| Features: | Adjustable Strap Bottom Studs |
| Closure: | Magnetic |
| Bag Depth: | 5 in |
YOU MIGHT ALSO LIKE
Michael Kors Carmen Small Pouchette Black Shoulder Bag 35H3SNMC0L - Handle/Strap: Silver, Hardware: Silver, Exterior: Black
Michael Kors Carmen Large Vegan Leather Tote Bag Luggage 35S2GNMT3L - Handle/Strap: Brown, Hardware: Gold, Exterior: Brown
Michael Kors Carmen Small Pouchette Shoulder Chain Bag Purse- Brown - Handle/Strap: Multicolor, Hardware: Gold, Silver, Exterior: Multicolor
Michael Kors Carmen Medium Convertible Shoulder Bag Brown - Exterior: Brown