$178
Genuine & Authentic Michael Kors
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Michael Kors
Michael Kors is a renowned luxury fashion brand known for its stylish handbags, accessories, and ready-to-wear apparel. Celebrated for its chic designs and modern aesthetics, Michael Kors offers a range of products that blend sophistication with practicality. With Michael Kors, you can elevate your wardrobe with high-quality items that embody a luxurious lifestyle, making it a favorite among fashion enthusiasts.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Michael Kors |
| SKU: | 12123290 |
| MPN: | 32F7SF5C3U |
| GTIN: | 191262372247 |
| Model: | Michael Kors 32F7SF5C3U |
| Handle/Strap Color: | Black |
| Hardware Color: | Black |
| Exterior Color: | Silver |
| Lining Color: | Black |
| Bag Width: | 10" |
| Size: | Medium |
| Shape: | Rectangle |
| Closure: | Zipper |
| Occasion: | Casual |
| Bag Depth: | 1.75" |
| Accents: | Logo |
| Style Subtype: | Messenger |
| Personalize: | No |
| Accessories: | Detachable Strap Other Strap Pouch |
| Department: | Women |
| Style: | Crossbody |
| Features: | Adjustable Strap |
| Look: | Messenger |
| Pattern: | Metallic |
| Bag Height: | 6" |
| Handle Style: | Crossbody Strap |
| Lining Material: | Nylon |
| Exterior Material: | Leather |
| Hardware Material: | Silver |
| Theme: | Metal |
| Strap Drop: | 22"L to 24.5"L adjustable strap |
| Handle/Strap Material: | Black Leather |
| Product Line: | 32F7SF5C3U |