$290
Genuine & Authentic Michael Kors
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Michael Kors
Michael Kors is a renowned luxury fashion brand known for its stylish handbags, accessories, and ready-to-wear apparel. Celebrated for its chic designs and modern aesthetics, Michael Kors offers a range of products that blend sophistication with practicality. With Michael Kors, you can elevate your wardrobe with high-quality items that embody a luxurious lifestyle, making it a favorite among fashion enthusiasts.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Michael Kors |
| SKU: | 12127313 |
| GTIN: | 191262355165 |
| Model: | Michael Kors Cynthia |
| Handle/Strap Color: | Pink |
| Hardware Color: | Gold Python Crimson/Red/Black leather |
| Exterior Color: | Pink |
| Lining Color: | Pink |
| Bag Width: | 12 in |
| Size: | Medium |
| Closure: | Magnetic |
| Occasion: | Party/Cocktail Wedding |
| Handle Drop: | 18" |
| Bag Depth: | 5 in |
| Accents: | Logo |
| Personalize: | No |
| Department: | Women |
| Style: | Satchel/Top Handle Bag |
| Features: | Bottom Studs |
| Finish: | SAFFIANO |
| Pattern: | Solid |
| Bag Height: | 9 in |
| Handle Style: | Top Handle |
| Lining Material: | Fabric |
| Exterior Material: | Leather |
| Hardware Material: | Gold-Plated |
| Handle/Strap Material: | Leather |