SALE: $91 (-54%) $200
Genuine & Authentic Michael Kors
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Michael Kors
Michael Kors is a renowned luxury fashion brand known for its stylish handbags, accessories, and ready-to-wear apparel. Celebrated for its chic designs and modern aesthetics, Michael Kors offers a range of products that blend sophistication with practicality. With Michael Kors, you can elevate your wardrobe with high-quality items that embody a luxurious lifestyle, making it a favorite among fashion enthusiasts.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Michael Kors |
| SKU: | 12128808 |
| MPN: | MK3051-1014-53 |
| GTIN: | 725125366106 |
| Frame Color: | Gold |
| Other Frame Color: | Light Gold |
| Lens Color: | No Color |
| Other Lens Color: | Demo Lens |
| Lens Width: | 53 mm |
| Bridge Width: | 16 mm |
| Arm Length: | 140 mm |
| Style: | Cat Eye |
| Gender: | Women`s |
| Type: | Eyeglasses |
| Department: | Women |
| Frame Material: | Metal |
| Frame Shape: | Cat-Eye |