SALE: $245 (-18%) $298
Genuine & Authentic Michael Kors
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Michael Kors
Michael Kors is a renowned luxury fashion brand known for its stylish handbags, accessories, and ready-to-wear apparel. Celebrated for its chic designs and modern aesthetics, Michael Kors offers a range of products that blend sophistication with practicality. With Michael Kors, you can elevate your wardrobe with high-quality items that embody a luxurious lifestyle, making it a favorite among fashion enthusiasts.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Michael Kors |
| SKU: | 12129124 |
| Exterior Color: | Multicolor |
| Bag Length: | 18-7/8" |
| Character: | Michael |
| Accents: | Logo |
| Department: | Women |
| Style: | Totes & Shoppers |
| Bag Height: | 11" |
| Product Line: | Michael Kors Jet Set |
| Theme: | Designer |
| Pattern: | Striped |
| Features: | Bag Charm |
| Exterior Material: | Canvas/Leather |
| Closure: | Magnetic Snap |
| Bag Depth: | 6-3/4" |
| Strap Drop: | 9-7/8" |
| Material: | Cotton canvas/MK signature coated twill leath |
YOU MIGHT ALSO LIKE
Woman`s Handbags Michael Michael Kors Quinn Medium East West Top Zip Tote - Chambray, Exterior: Multicolor
Michael Kors Mae Black Large East West Drawstring Tote Leather - Exterior: Black
Woman`s Handbags Michael Michael Kors Jet Set Small East West Phone Crossbody - Black, Exterior: Multicolor
Michael Korssilver Hardware Signature Logo Eliza Large East West Open Tote Bag - Handle/Strap: White, Hardware: Silver, Exterior: White
Michael Kors Emilia Large East West Tote - Exterior: Buff
Kors - Mercer Gallery East West Leather Tote Bag - Optic White - Exterior: White
Michael Kors Women`s Mott Leather Large East West Clutch Handbag in Soft Pink - Handle/Strap: Gold, Hardware: Gold, Exterior: Pink