$171
Genuine & Authentic Michael Kors
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Michael Kors
Michael Kors is a renowned luxury fashion brand known for its stylish handbags, accessories, and ready-to-wear apparel. Celebrated for its chic designs and modern aesthetics, Michael Kors offers a range of products that blend sophistication with practicality. With Michael Kors, you can elevate your wardrobe with high-quality items that embody a luxurious lifestyle, making it a favorite among fashion enthusiasts.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Michael Kors |
| SKU: | 12129192 |
| GTIN: | 192317864823 |
| Model: | 30F8GX3S1L |
| Exterior Color: | Pink |
| Bag Width: | 10" |
| Size: | Small |
| Pattern: | Solid |
| Bag Height: | 7 1/2" |
| Closure: | Zipper |
| Lining Material: | Leather |
| Bag Depth: | 5" |
| Exterior Material: | Leather |
| Style Subtype: | Satchel |
| Department: | Women |
| Style: | Satchel |
| Strap Drop: | 4" handle - 21-23`Strap |
| Features: | Adjustable Strap Detachable Strap |