$384
Genuine & Authentic Michael Kors
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Michael Kors
Michael Kors is a renowned luxury fashion brand known for its stylish handbags, accessories, and ready-to-wear apparel. Celebrated for its chic designs and modern aesthetics, Michael Kors offers a range of products that blend sophistication with practicality. With Michael Kors, you can elevate your wardrobe with high-quality items that embody a luxurious lifestyle, making it a favorite among fashion enthusiasts.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Michael Kors |
| SKU: | 12135050 |
| Model: | SIGNATURE |
| Exterior Color: | Pink |
| Bag Width: | 13.5" |
| Size: | Large |
| Width: | 10" |
| Pattern: | SIGNATURE |
| Character: | Michael |
| Bag Height: | 12 in |
| Closure: | Magnetic Zip |
| Material: | pvc&leather PVC |
| Bag Depth: | 4.5" |
| Exterior Material: | Leather PVC |
| Accents: | Logo |
| Depth: | 4.5" |
| Department: | Women |
| Style: | Tote |
| Theme: | SIGNATURE |
| Features: | Signature Adjustable Strap |
| Height: | 12" |
| Product Line: | Michael Kors KENLY |
YOU MIGHT ALSO LIKE
Michael Kors Jet Set Travel Large Chain Shoulder Tote Pale Gold MK Signature - Handle/Strap: Gold, Hardware: Gold, Exterior: Pale Gold
Kors Signature Whitney Medium Tote IN Brown - Exterior: Brown
Michael Kors Crosby Medium Signature Logo Print Messenger Bag - Vanilla/acorn 0 - Exterior: Vanilla/Acorn, Lining: Beige, Hardware: Gold
Michael Kors Vincent Large Signature Logo Tote Bag with Coin Pouch Pale Gold - Exterior: Pale Gold
Michael Kors Signature Jet Set Double Zip W Cerise Wristlet Style Wallet - Exterior: Cerise, Lining: Beige, Handle/Strap: Pink