$419
Genuine & Authentic Michael Kors
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Michael Kors
Michael Kors is a renowned luxury fashion brand known for its stylish handbags, accessories, and ready-to-wear apparel. Celebrated for its chic designs and modern aesthetics, Michael Kors offers a range of products that blend sophistication with practicality. With Michael Kors, you can elevate your wardrobe with high-quality items that embody a luxurious lifestyle, making it a favorite among fashion enthusiasts.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Michael Kors |
| SKU: | 12138136 |
| GTIN: | 196237156914 |
| Model: | Michael Adina |
| Handle/Strap Color: | Brown |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Vanilla |
| Lining Color: | Beige |
| Bag Width: | 11 in |
| Size: | Large |
| Pattern: | Logo |
| Closure: | Zip |
| Bag Height: | 14 in |
| Occasion: | Casual Travel |
| Lining Material: | Fabric |
| Bag Depth: | 6 in |
| Exterior Material: | Leather |
| Department: | Women |
| Hardware Material: | Gold-Plated |
| Style: | Backpack |
| Features: | Adjustable Strap |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Product Line: | Michael Kors the Adina |