$271
Genuine & Authentic Michael Kors
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Michael Kors
Michael Kors is a renowned luxury fashion brand known for its stylish handbags, accessories, and ready-to-wear apparel. Celebrated for its chic designs and modern aesthetics, Michael Kors offers a range of products that blend sophistication with practicality. With Michael Kors, you can elevate your wardrobe with high-quality items that embody a luxurious lifestyle, making it a favorite among fashion enthusiasts.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Michael Kors |
| SKU: | 12138182 |
| MPN: | 30S8GG7S3L |
| Model: | Michael Kors Gramercy |
| Handle/Strap Color: | Black |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Black |
| Lining Color: | Beige |
| Bag Width: | 14.5" |
| Size: | Large |
| Outside Pockets: | 1 |
| Closure: | Magnetic Snap |
| Inside Pockets: | 10 |
| Bag Depth: | 6" |
| Accents: | Strap |
| Accessories: | Detachable Strap |
| Department: | Women |
| Style: | Satchel |
| Features: | Adjustable Strap Detachable Strap |
| Finish: | Pebbled |
| Pattern: | Pebbled |
| Character: | Pebbles |
| Bag Height: | 10" |
| Lining Material: | 100% Polyester |
| Exterior Material: | Leather |
| Theme: | Designer |
| Strap Drop: | 17.5 -19.5" |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Product Line: | Michael Kors Gramercy |
YOU MIGHT ALSO LIKE