$340
Genuine & Authentic Michael Kors
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Michael Kors
Michael Kors is a renowned luxury fashion brand known for its stylish handbags, accessories, and ready-to-wear apparel. Celebrated for its chic designs and modern aesthetics, Michael Kors offers a range of products that blend sophistication with practicality. With Michael Kors, you can elevate your wardrobe with high-quality items that embody a luxurious lifestyle, making it a favorite among fashion enthusiasts.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Michael Kors |
| SKU: | 12139129 |
| MPN: | 30S2GHMS3L |
| GTIN: | 0885949716263 |
| Model: | Michael Kors Hamilton |
| Handle/Strap Color: | Black |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Black |
| Lining Color: | Black |
| Bag Width: | 12.75 in |
| Size: | Medium |
| Closure: | Zip Magnetic |
| Occasion: | Casual |
| Handle Drop: | 4 in |
| Bag Depth: | 5.25 in |
| Accents: | Studded |
| Personalize: | No |
| Accessories: | Bag Charm Brand Card Lock Original Dust Bag |
| Department: | Women |
| Style: | Satchel/Top Handle Bag |
| Features: | Bottom Studs Chain Strap Cross-Body Strap Inner Pockets Key Clip Lined Pockets |
| Finish: | Saffiano |
| Pattern: | Solid |
| Bag Height: | 9 in |
| Character: | Michael |
| Handle Style: | Shoulder Strap |
| Lining Material: | Leather |
| Exterior Material: | Leather |
| Theme: | Designer |
| Strap Drop: | 5 |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Product Line: | Michael Kors Hamilton |
YOU MIGHT ALSO LIKE