$175
Genuine & Authentic Rag & Bone
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Rag & Bone
Rag & Bone is a contemporary fashion brand known for its urban aesthetic and meticulous attention to detail, seamlessly blending British heritage with modern design.
With a commitment to quality craftsmanship, Rag & Bone offers effortlessly chic apparel that embodies both style and functionality.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Rag & Bone |
| SKU: | 12286070 |
| Frame Color: | Olive Green |
| Bridge Width: | 19 mm |
| Lens Socket Width: | 51 mm |
| Temple Length: | 145 mm |
| Type: | Eyeglasses |
| Department: | Unisex Adults |
| Frame Material: | Acetate |
| Style: | Square |