$111
Genuine & Authentic Juicy Couture
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Juicy Couture
Juicy Couture is a playful luxury fashion brand known for its iconic velour tracksuits and vibrant designs that embody a fun and glamorous California lifestyle. Offering a wide range of apparel, accessories, and fragrances, Juicy Couture combines casual elegance with a bold, youthful spirit, making it a favorite choice for those who seek stylish and comfortable pieces with a touch of luxury.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Juicy Couture |
| SKU: | 12287249 |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Burgundy |
| Handle/Strap Color: | Red |
| Lining Color: | Pink |
| Bag Width: | 7 in |
| Size: | Small |
| Closure: | Zip |
| Handle Style: | Crossbody Strap |
| Lining Material: | Fabric |
| Bag Depth: | 4 in |
| Accents: | Rhinestone Zipper |
| Finish: | Patent |
| Bag Height: | 4 in |
| Occasion: | Casual Party/Cocktail |
| Features: | Adjustable Strap Chain Strap Cross-Body Strap Lined Inner Pockets |
| Shape: | Heart |
| Accessories: | Bag Charm Detachable Strap |
| Style: | Crossbody |
| Character: | Heart |
| Department: | Women |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Exterior Material: | Leather |
| Hardware Material: | Gold-Plated |