$278
Genuine & Authentic Fendi
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Fendi
Fendi is a prestigious Italian luxury brand known for its exquisite leather goods, fashion, and accessories. Renowned for its iconic designs, Fendi combines tradition with innovation, offering a range of stylish handbags, clothing, and footwear that epitomize elegance. With Fendi, you can experience luxury and craftsmanship that enhances your individual style and makes a lasting impression.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Fendi |
| SKU: | 12295464 |
| Frame Color: | Brown(Transparent) |
| Bridge Width: | 16 mm |
| Lens Socket Width: | 54 mm |
| Temple Length: | 145mm |
| Department: | Unisex Adults |
| Type: | Eyeglasses |