$122
Genuine & Authentic Marc Jacobs
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Marc Jacobs
Marc Jacobs is a prestigious fashion brand known for its innovative designs and playful aesthetic. Renowned for its eclectic collections, Marc Jacobs offers a range of clothing, handbags, and accessories that blend sophistication with creativity. With Marc Jacobs, you can embrace unique styles that make a bold statement and reflect your individuality in the world of fashion.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Marc Jacobs |
| SKU: | 12367395 |
| MPN: | MARC 649 92Y |
| GTIN: | 716736786995 |
| Frame Color: | Red Pink |
| Bridge Width: | 19 mm |
| Lens Socket Width: | 53 mm |
| Temple Length: | 145 mm |
| Department: | Women |
| Frame Material: | Acetate |
| Style: | Cat Eye |
| Type: | Eyeglasses |
YOU MIGHT ALSO LIKE
Marc Jacobs Demo Butterfly Ladies Eyeglasses Marc 621 0BKU 55 Marc 621 0BKU 55 - Multi, Frame: Multi
Marc Jacobs MJ1063-HJV-52 Eyeglasses Frame Size 52mm 21mm 150mm Havana 827886055 - HAVANA, Frame: HAVANA
Marc Jacobs Marc 704 Nuc Eyeglasses Gradient Matte Blue Gold Frame 56mm - Frame: Matte Blue Gold
Marc Jacobs Marc 700 02M2 00 Black/gold 51mm Eyeglasses - Frame: Black/Gold, Lens: Clear Demo Lenses, code: 02M200
Marc Jacobs Demo Rectangular Men`s Eyeglasses Marc 643 0807 55 Marc 643 0807 55 - Black, Frame: Black
Marc Jacobs Marc 598-0R83 00 Eyeglasses 54mm - Frame: ORANGE BEIGE
Marc Jacobs MJ 1086-0FWM 00 Eyeglasses 52mm - Frame: Nude