$209
Genuine & Authentic Marc Jacobs
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Marc Jacobs
Marc Jacobs is a prestigious fashion brand known for its innovative designs and playful aesthetic. Renowned for its eclectic collections, Marc Jacobs offers a range of clothing, handbags, and accessories that blend sophistication with creativity. With Marc Jacobs, you can embrace unique styles that make a bold statement and reflect your individuality in the world of fashion.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Marc Jacobs |
| SKU: | 12368873 |
| MPN: | M0011380 |
| GTIN: | 191267650029 |
| Handle/Strap Color: | Pink |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Pink |
| Lining Color: | Pink |
| Bag Width: | 16 in |
| Size: | Large |
| Closure: | Zip |
| Bag Height: | 12 in |
| Bag Depth: | 6 in |
| Exterior Material: | Nylon |
| Accents: | Quilted |
| Personalize: | No |
| Accessories: | Maintenance Card |
| Department: | Women |
| Style: | Crossbody |
| Features: | Adjustable Strap Cross-Body Strap |
| Finish: | Quilted |