$124
Genuine & Authentic Lattafa
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Lattafa
The word Lattafa is derived from Arabic words ‘Latif’ which means kindness and ‘Lateefa’ which means pleasant, and it reflects the luxury and elegance of the Arabian culture and the essence of its glorious heritage in its amazing fragrance. On the Lattafa’s online store, you can browse and select any item at the click of a button from a variety of products.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Lattafa |
| SKU: | 9485172 |
| GTIN: | 6291108738191 |
| Size: | 3.4 oz |
| Metric Size: | 100 ml |
| Input Battery Size: | Missing Value |
| Fragrance: | Lattafa Pride Ansaam Gold |
| Fragrance Name: | Lattafa Pride Ansaam Gold |
| Fragrance Type: | Eau De Parfum Spray (Unisex) |
| Volume: | 3.4 oz |
| Type: | Eau De Parfum Spray (Unisex) |
| Gender: | Unisex |
| Shade: | Eau De Parfum Spray (Unisex) |
| Product: | Missing Value |
| Items: | Missing Value |
| Item Type: | Eau De Parfum Spray (Unisex) |
| Part Type: | Eau De Parfum Spray (Unisex) |
| Bait Type: | Missing Value |
| Line Type: | Missing Value |
| Department: | Missing Value |
| Packaging: | Original Retail Packing (see images) |