$246
Genuine & Authentic Coach
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Coach
Coach is a leading design house of modern luxury accessories and lifestyle collections, with a long-standing reputation built on quality craftsmanship. Defined by a free-spirited, all-American attitude, the brand approaches design with a modern vision, reimagining luxury for today with an authenticity and innovation that is uniquely Coach. All over the world, the Coach name is synonymous with effortless New York style.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Coach |
| SKU: | 9659135 |
| Model: | Marlie w/Whipstich |
| Exterior Color: | Bubblegum Pink/Vintage Mauve |
| Bag Width: | 2.75" |
| Size: | Small |
| Length: | 9.5" |
| Bag Height: | 7" |
| Closure: | Turn Lock |
| Occasion: | Business Casual Formal Party/Cocktail Travel Wedding Workwear |
| Handle Style: | Top Handle |
| Lining Material: | Fabric Leather |
| Exterior Material: | Leather |
| Accents: | Whipstich Trim Logo Strap |
| Department: | Women |
| Style: | Satchel / Crossbody / Shoulder |
| Features: | Outer Pocket Detachable Strap Adjustable Strap Cross-Body Strap Inner Pockets Lightweight Lined |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Product Line: | C4107 |