$1180
Genuine & Authentic Coach
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Coach
Coach is a leading design house of modern luxury accessories and lifestyle collections, with a long-standing reputation built on quality craftsmanship. Defined by a free-spirited, all-American attitude, the brand approaches design with a modern vision, reimagining luxury for today with an authenticity and innovation that is uniquely Coach. All over the world, the Coach name is synonymous with effortless New York style.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Coach |
| SKU: | 9679727 |
| GTIN: | 196395673438 |
| Model: | the kisslock frame bag |
| Handle/Strap Color: | Honey Multi |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Honey Brown Multi |
| Lining Color: | Honey |
| Bag Width: | 6-8 in |
| Size: | Small - Medium |
| Country of Origin: | Vietnam |
| Closure: | Kiss Lock |
| Bag Depth: | 3.5 in |
| Accents: | Strap Accent |
| Accessories: | Detachable Strap Original Dust Bag Other Strap |
| Department: | Women |
| Style: | Crossbody |
| Features: | Adjustable Strap Inner Pockets Limited Edition |
| Finish: | Smooth |
| Pattern: | Mickey Minnie & Friends |
| Character: | Mickey Minnie & Friends |
| Bag Height: | 5.5 in |
| Handle Style: | Crossbody Strap |
| Lining Material: | Leather |
| Exterior Material: | Leather |
| Theme: | Cartoon Designer |
| Strap Drop: | 23.5 in |
| Character Family: | Disney |
| Handle/Strap Material: | Leather & Chain |
| Product Line: | Disney x Coach Mickey & Minnie & Friends Kisslock CAE68 |