$361
Genuine & Authentic Coach
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Coach
Coach is a leading design house of modern luxury accessories and lifestyle collections, with a long-standing reputation built on quality craftsmanship. Defined by a free-spirited, all-American attitude, the brand approaches design with a modern vision, reimagining luxury for today with an authenticity and innovation that is uniquely Coach. All over the world, the Coach name is synonymous with effortless New York style.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Coach |
| SKU: | 9700565 |
| MPN: | C8364 |
| Model: | Coach Lillie Carryall |
| Handle/Strap Color: | Green |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Gold/Green Multi |
| Lining Color: | Green |
| Bag Width: | 10 1/4" |
| Size: | Medium |
| Closure: | Snap |
| Occasion: | Casual Party/Cocktail Wedding |
| Bag Depth: | 4 in |
| Accents: | Embroidered |
| Accessories: | Bag Charm Detachable Strap |
| Department: | Women |
| Style: | Carryall |
| Features: | Certificate of Authenticity Cross-Body Strap Detachable Strap Outer Pockets |
| Pattern: | Diary Embroidery |
| Character: | Lilli |
| Bag Height: | 7 in |
| Handle Style: | Double Handles |
| Lining Material: | Leather |
| Exterior Material: | Leather |
| Hardware Material: | Gold-Plated |
| Theme: | Designer |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Product Line: | Coach Outlet |