$106
Genuine & Authentic Ralph Lauren
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Ralph Lauren
Ralph Lauren Corporation is an American fashion company producing products ranging from the mid-range to the luxury segments. They are known for the clothing, marketing and distribution of products in four categories: apparel, home, accessories, and fragrances.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Ralph Lauren |
| SKU: | 11738775 |
| Exterior Color: | Blue |
| Bag Width: | 8 in |
| Size: | Small |
| Pattern: | Logo |
| Character: | Blue |
| Closure: | Zip |
| Bag Height: | 5 in |
| Bag Depth: | 5 in |
| Exterior Material: | Nylon |
| Accents: | Strap |
| Department: | Women |
| Style: | Shoulder Bag |
| Theme: | City |
| Features: | Lightweight |
| Product Line: | Ralph Lauren |