$152
Genuine & Authentic Ralph Lauren
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Ralph Lauren
Ralph Lauren Corporation is an American fashion company producing products ranging from the mid-range to the luxury segments. They are known for the clothing, marketing and distribution of products in four categories: apparel, home, accessories, and fragrances.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Ralph Lauren |
| SKU: | 12038581 |
| Model: | RL 6119 |
| Lens Color: | Clear Demo |
| Frame Color: | 5351 |
| Temple Length: | 140 mm |
| Lens Socket Width: | 51 mm |
| Bridge Width: | 17 mm |
| Department: | Women |
| Custom Bundle: | No |
| Style: | Rectangular |
| Non-Domestic Product: | No |
| Frame Material: | Plastic |
| Age Group: | Adult |