$142
Genuine & Authentic Ralph Lauren
100% Satisfaction Guarantee
Free shipping worldwide
Price includes tax
![]()
ABOUT Ralph Lauren
Ralph Lauren Corporation is an American fashion company producing products ranging from the mid-range to the luxury segments. They are known for the clothing, marketing and distribution of products in four categories: apparel, home, accessories, and fragrances.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Ralph Lauren |
| SKU: | 12042575 |
| GTIN: | 888188235182 |
| Model: | RALPH LAUREN Paley Lauryn |
| Handle/Strap Color: | Black |
| Hardware Color: | Silver |
| Exterior Color: | Black |
| Lining Color: | Beige |
| Bag Width: | 11-1/2" Wide |
| Size: | Medium |
| Pattern: | Solid |
| Bag Height: | 12" High |
| Closure: | Magnetic |
| Bag Depth: | 4" Depth |
| Exterior Material: | Leather |
| Accessories: | Pouch |
| Department: | Women |
| Strap Drop: | 9" Strap Drop |
| Style: | Tote |
| Handle/Strap Material: | Leather |